Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

SARMAK MAKİNA KOMPRESÖR POMPA SANAYİ ve TİCARET A.Ş. olarak kişisel verilerinizin ve özel hayatınızın gizliliğinin korunması hususlarına hassasiyetle yaklaştığımızı ve bizimle paylaştığınız bilgilerinizin tarafımızca güvenle saklanıp "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" mevzuatına uygun şekilde işlendiğini belirtmek isteriz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nda "Kişisel veriler ilgili kişinin açık rızası olmaksızın işlenemez" hükmüne yer verilmiştir.

Aynı kanunun 5.maddesinin C. bendinde "Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması", E. bendinde "Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olaması." ve F. bendinde "İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması." şartlarından birinin varlığı halinde, ilgil kişinin açık rızası aranmaksızın kişisel verilerinin işlenmesi mümkündür düzenlemesi yer almaktadır.

Buna göre şirketimiz nezdindeki kişisel verilerinizin korunması amacıyla şirketimizde var olan kişisel bilgilerinizde değişiklik ve güncelleme yapılmasını istediğiniz ya da kullanılmasını istemediğiniz bilgilerinizi tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

?
Best Replica Watches https://www.king-watches.cn


Replica Rolex Air-King
Replica Audemars Piguet Royal Oak Watch
Replica Richard Mille RM010
Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver Replica
Audemars Piguet Royal Oak Offshore Replica
Patek Philippe Grand Complication Replica
Patek Philippe Replica Watches
Richard Mille RM 011 Replica
Replica Richard Mille RM 055
Replica Rolex GMT-Master II Watch
Patek Philippe Nautilus Replica
Replica Patek Philippe Calatrava