Ürünler & Özel Çözümler
Mühendislik Hizmetleri

Otomasyon Sistemi

(Dco, sx ve xc serisi)


Çoklu kompresörler için otomasyon sistemleri

Dco: 4 kompresöre kadar yönetme yeteneği vardır. metacentre dco yüksek hassasiyetle ölçen bir basınç sensörü kullanarak tek-bant teknolojisini uygulamaktadır. Standart olarak kullanılan basınç sensörü 4-20 ma aralığında çalışmaktadır. (Sistemdeki her kompresör yükte/boşta ayar sistemiyle veya uzaktan yükte / boşta kontrol özelliğine sahip elektromekanik bir basınç şalteriyle donatılmış olmalıdır.)

Sx: 12 kompresöre kadar yönetme yeteneği vardır. Metacentre sx algoritmasının yönetim otomasyonu, farklı tiplerdeki kompresörleri algılama imkanı verir. (50kw, 100kw vs.) Bu gelişmiş yazılım modülüyle optimum bir enerji-kontrolü stratejisi uygulanmaktadır. Devir ayarlı (vsd) kompresörleri de yönetme yetisine sahip olan bu cihaz; minimum / maksimum ve optimum devir hızlarını otomatik olarak algılayarak verimli bir entegrasyon sağlamaktadır.

Xc: 24 kompresöre kadar yönetme yeteneği vardır. Metacentre xc, bütün otomasyon özelliklerini sağlayan en gelişmiş kompresör otomasyon sistemidir. 24 adede kadar hava kompresörünün aynı alanda bulunması olasılığı düşük olduğundan, ek özellikler dahilinde: Farklı bölgeler arasındaki kontrolün sağlanması mevcuttur. Farklı bölgelerdeki basınç bilgilerini algılayıp karşılaştırarak en uygun kompresörleri bu farklı bölgelerden seçerek sistemin optimum seviyede çalışmasını sağlar. Kompresör yerleşimlerinde basınç düşümlerini hesaba katar. Ayrıca 'start' özelliğiyle; kurutucu gibi yardımcı ekipmanların önceden çalıştırma yeteneği metacentre xc modülü özelliklerinde mevcuttur. Hava şartlandırma ekipmanlarının basınç farkı yönetimi ve debi ölçüm yönetimi bu modülün bazı ek özelliklerindendir.

Size uygun kompresörü seçmek için tıklayınız
© 2023 Sarmak Makina Kompresör Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Bütün Hakları Saklıdır. | Gizlilik Politikası KVKK
?
Best Replica Watches https://www.king-watches.cn


Replica Rolex Air-King
Replica Audemars Piguet Royal Oak Watch
Replica Richard Mille RM010
Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver Replica
Audemars Piguet Royal Oak Offshore Replica
Patek Philippe Grand Complication Replica
Patek Philippe Replica Watches
Richard Mille RM 011 Replica
Replica Richard Mille RM 055
Replica Rolex GMT-Master II Watch
Patek Philippe Nautilus Replica
Replica Patek Philippe Calatrava